Искате ли децата Ви да се забавляват, учат и спортуват  докато вие сте на работа. Лятната ваканция може да се превърне в истинско удоволствие за малчуганите с програмата, която ви предлагаме.

От 25-ти Юни, Ви предлагаме седмични целодневни занимания от 8.30 до 17.30 часа. Всеки ден децата ще се впускат в тематика, която предлага спортни игри на открито, дейности за физическо укрепване и развитие, търсене на съкровища, арт- работилници и художествени ателиета, детски научни класове и много други атрактивни занимания. Всеки ден вашите деца ще танцуват латино танци, народни танци, MTV танци и хип хоп. Екипът ни се състои от професионалисти и с опит за работа с деца.
Подарете си време, а на вашите деца – вълнуващо приключение!

Целодневната занималня е подходяща за деца на възраст 6+
Необходимо е минимум 10 деца!

Цена за една седмица – 90 лева. (не включва 10 лева на ден за храна)

Цена за две седмици – 160 лева. (не включва 10 лева на ден за храна)

Цена на ден – 25 лева ( не включва 10 лева храна на ден )
*в цената не е включена храна, която е 10 лв. на ден. Можете да си носите предварително подготвена храна за децата от вкъщи.

Запишете се сега на телефон: 0895 767 072 или попълнете формуляра!

Възраст (минимум 5 години)

Записване за:

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


aprilska-vakancia

График седмица 1 – 25.06 – 29.06

08.30 – 09.30 Пристигане и игри за запознаване ( закуска)

09.30 – 11.00 „Търсене на съкровище“ (  в централен градски парк )

11.00 – 12.30 Арт – работилница

12.30 – 13.00 Обяд

13.00 – 14.00 Логически игри

14.00 – 15.00 Танци – Латино

15.00 – 16.30 Художествено ателие

16.30 – 17.30 Йога за деца

08.30 – 09.30 Пристигане  ( закуска)

09.30 – 11.00 „Детство мое“ ( игри с топка от вашето детство в централен градски парк )

11.00 – 12.30 Арт – работилница

12.30 – 13.00 Обяд

13.00 – 14.00 Логически игри

14.00 – 15.00 Танци – MTV танци

15.00 – 16.30 Художествено ателие

16.30 – 17.30 Йога за деца

08.30 – 09.30 Пристигане  ( закуска)

09.30 – 11.00 „Детство мое“ ( игри от вашето детство в централен градски парк )

11.00 – 12.30 Арт – работилница

12.30 – 13.00 Обяд

13.00 – 14.00 Логически игри

14.00 – 15.00 Танци – Народни танци

15.00 – 16.30 Художествено ателие

16.30 – 17.30 Йога за деца

08.30 – 09.30 Пристигане  ( закуска)

09.30 – 11.00 Щафетни игри ( в централен градски парк )

11.00 – 12.30 Арт – работилница

12.30 – 13.00 Обяд

13.00 – 14.00 Логически игри

14.00 – 15.00 Танци – Народни танци

15.00 – 16.30 Художествено ателие

16.30 – 17.30 Йога за деца

08.30 – 09.30 Пристигане  ( закуска)

09.30 – 11.00 Щафетни игри ( в централен градски парк )

11.00 – 12.30 Арт – работилница

12.30 – 13.00 Обяд

13.00 – 14.00 Логически игри

14.00 – 15.00 Танци –  Хип Хоп танци

15.00 – 16.30 Художествено ателие

16.30 – 17.30 Йога за деца

График седмица 2 (Веселият професор) – 02.07 – 06.07

08.30 – 09.30 Пристигане и игри за запознаване ( закуска)

09.30 – 11.00 „Търсене на съкровище“ (  в централен градски парк )

11.00 – 12.30  Детски научен клас

12.30 – 13.00 Обяд

13.00 – 14.00 Логически игри

14.00 – 15.00 Танци – Латино

15.00 – 16.30 Щура лаборатория ( лесни и безопасни химични екесперименти за деца )

16.30 – 17.30 Йога за деца

08.30 – 09.30 Пристигане  ( закуска)

09.30 – 11.00 „Детство мое“ ( игри с топка от вашето детство в централен градски парк )

11.00 – 12.30 Детски научен клас

12.30 – 13.00 Обяд

13.00 – 14.00 Логически игри

14.00 – 15.00 Танци – MTV танци

15.00 – 16.30 Щура лаборатория ( лесни и безопасни химични екесперименти за деца )

16.30 – 17.30 Йога за деца

08.30 – 09.30 Пристигане  ( закуска)

09.30 – 11.00 „Детство мое“ ( игри от вашето детство в централен градски парк )

11.00 – 12.30  Детски научен клас

12.30 – 13.00 Обяд

13.00 – 14.00 Логически игри

14.00 – 15.00 Танци – Народни танци

15.00 – 16.30 Щура лаборатория ( лесни и безопасни химични екесперименти за деца )

16.30 – 17.30 Йога за деца

08.30 – 09.30 Пристигане  ( закуска)

09.30 – 11.00 Щафетни игри ( в централен градски парк )

11.00 – 12.30 Детски научен клас

12.30 – 13.00 Обяд

13.00 – 14.00 Логически игри

14.00 – 15.00 Танци – Народни танци

15.00 – 16.30 Щура лаборатория ( лесни и безопасни химични екесперименти за деца )

16.30 – 17.30 Йога за деца

08.30 – 09.30 Пристигане  ( закуска)

09.30 – 11.00 Щафетни игри ( в централен градски парк )

11.00 – 12.30 Детски научен клас

12.30 – 13.00 Обяд

13.00 – 14.00 Логически игри

14.00 – 15.00 Танци –  Хип Хоп танци

15.00 – 16.30 Щура лаборатория ( лесни и безопасни химични екесперименти за деца )

16.30 – 17.30 Йога за деца

График седмица 3 – 09.07 – 13.07

08.30 – 09.30 Пристигане и игри за запознаване ( закуска)

09.30 – 11.00 „Търсене на съкровище“ (  в централен градски парк )

11.00 – 12.30 Арт – работилница

12.30 – 13.00 Обяд

13.00 – 14.00 Логически игри

14.00 – 15.00 Танци – Латино

15.00 – 16.30 Художествено ателие

16.30 – 17.30 Йога за деца

08.30 – 09.30 Пристигане  ( закуска)

09.30 – 11.00 „Детство мое“ ( игри с топка от вашето детство в централен градски парк )

11.00 – 12.30 Арт – работилница

12.30 – 13.00 Обяд

13.00 – 14.00 Логически игри

14.00 – 15.00 Танци – MTV танци

15.00 – 16.30 Художествено ателие

16.30 – 17.30 Йога за деца

08.30 – 09.30 Пристигане  ( закуска)

09.30 – 11.00 „Детство мое“ ( игри от вашето детство в централен градски парк )

11.00 – 12.30 Арт – работилница

12.30 – 13.00 Обяд

13.00 – 14.00 Логически игри

14.00 – 15.00 Танци – Народни танци

15.00 – 16.30 Художествено ателие

16.30 – 17.30 Йога за деца

08.30 – 09.30 Пристигане  ( закуска)

09.30 – 11.00 Щафетни игри ( в централен градски парк )

11.00 – 12.30 Арт – работилница

12.30 – 13.00 Обяд

13.00 – 14.00 Логически игри

14.00 – 15.00 Танци – Народни танци

15.00 – 16.30 Художествено ателие

16.30 – 17.30 Йога за деца

08.30 – 09.30 Пристигане  ( закуска)

09.30 – 11.00 Щафетни игри ( в централен градски парк )

11.00 – 12.30 Арт – работилница

12.30 – 13.00 Обяд

13.00 – 14.00 Логически игри

14.00 – 15.00 Танци –  Хип Хоп танци

15.00 – 16.30 Художествено ателие

16.30 – 17.30 Йога за деца

График седмица 4 (Веселият професор) – 16.07 – 20.07

08.30 – 09.30 Пристигане и игри за запознаване ( закуска)

09.30 – 11.00 „Търсене на съкровище“ (  в централен градски парк )

11.00 – 12.30  Детски научен клас

12.30 – 13.00 Обяд

13.00 – 14.00 Логически игри

14.00 – 15.00 Танци – Латино

15.00 – 16.30 Щура лаборатория ( лесни и безопасни химични екесперименти за деца )

16.30 – 17.30 Йога за деца

08.30 – 09.30 Пристигане  ( закуска)

09.30 – 11.00 „Детство мое“ ( игри с топка от вашето детство в централен градски парк )

11.00 – 12.30 Детски научен клас

12.30 – 13.00 Обяд

13.00 – 14.00 Логически игри

14.00 – 15.00 Танци – MTV танци

15.00 – 16.30 Щура лаборатория ( лесни и безопасни химични екесперименти за деца )

16.30 – 17.30 Йога за деца

08.30 – 09.30 Пристигане  ( закуска)

09.30 – 11.00 „Детство мое“ ( игри от вашето детство в централен градски парк )

11.00 – 12.30  Детски научен клас

12.30 – 13.00 Обяд

13.00 – 14.00 Логически игри

14.00 – 15.00 Танци – Народни танци

15.00 – 16.30 Щура лаборатория ( лесни и безопасни химични екесперименти за деца )

16.30 – 17.30 Йога за деца

08.30 – 09.30 Пристигане  ( закуска)

09.30 – 11.00 Щафетни игри ( в централен градски парк )

11.00 – 12.30 Детски научен клас

12.30 – 13.00 Обяд

13.00 – 14.00 Логически игри

14.00 – 15.00 Танци – Народни танци

15.00 – 16.30 Щура лаборатория ( лесни и безопасни химични екесперименти за деца )

16.30 – 17.30 Йога за деца

08.30 – 09.30 Пристигане  ( закуска)

09.30 – 11.00 Щафетни игри ( в централен градски парк )

11.00 – 12.30 Детски научен клас

12.30 – 13.00 Обяд

13.00 – 14.00 Логически игри

14.00 – 15.00 Танци –  Хип Хоп танци

15.00 – 16.30 Щура лаборатория ( лесни и безопасни химични екесперименти за деца )

16.30 – 17.30 Йога за деца

Logo_footer   
     © 2015 Dance Station | Made with love for dancing...

Follow us:               

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE