За дванадесета поредна година в София се проведе национален танцов фестивал „Ритъмът в сърцето ми“ в спортна зала „Триадица“ с органиатор Народно читалище „Света София-1997“:

23.03 “Ритъмът в сърцето ми” 

Направление “танци по двойки”
възраст до 9 години:

1-во място Константин Георгиев и Адрияна Нинова с преподавател Боряна Нинова
2-ро място Иван Тодоров и Александра Варева

възраст 10-14 години:

1-во място Никола Димитров и Крисиана Коцева с преподаватели Ралица Мерджанова, Елена Мерджанова и Деан Стефанов
2-ро място Георги Катушев и Симона Христова с преподаватели Силвия Плочина, Жени Димитрова и Емил Видев
3-то място Макс Вълчев и Данаила Митова с преподаватели Силвия Плочина, Жени Димитрова и Емил Видев
4-то място Алекс Найденов и Елица Димитрова с преподаватели Ралица Мерджанова, Елена Мерджанова и Деан Стефанов
5-то място Леа Смърданска и Константин Узун с преподаватели Силвия Плочина, Жени Димитрова и Емил Видев

Направление “Български народни танци”:
Възраст 10-14 години:
Грамота за отлично представяне на учениците на Яница Табакова

Направление “Улични танци”:
възраст 10-14 години:
Солови изпълнения:
3-то място за Славина Славкова с преподаватели Цветан Александров и Пламена Петкова
Групови изпълнения:
2-ро място за Климент Тодоров и Славина Славкова с преподаватели Цветан Александров и Пламена Петкова
4-то място за Commercial Hip-Hop учениците на Цветан Александров и Пламена Петкова

Възраст над 15 години:
С много сериозна конкуренция и за първо състезание учениците на Любомира Василева заеха 8-мо място от 22 отбора и взеха купа за “дебют” .

24.03 „Ритъмът в сърцето ми“:

Категория до 9 год и за първи път на състезание:

1во място за Mini Latin Team с инструктори Дорина Стоянова, Михаела Павлова и Боян Христосков
4то място за Movarte с инструктор Боряна Нинова

Категория от 10 до 14 год:

1во място за Kids Latin Team с „Singing in the rain“ и инструктори Елена Мерджанова,Ралица Мерджанова и Деан Стефанов
2ро място за “The Fifth Element” с хореографи Денс Стейшън екип
3то място Juvenile Latin Team с „Grease“ и преподаватели Елена Мерджанова, Ралица Мерджанова и Деан Стефанов
6то място Rock and Roll с „Dancing crayons“ и инструктори Силвия Плочина, Жени Димитрова и Емил Видев

Категория над 15 год:

1во място Junior Latin Team с „Frida“ и инструктори Елена Мерджанова, Ралица Мерджанова и Деан Стефанов

пециална награда за техническо изпълнение взеха Latin Team Dance Station

Награда за дебют взеха Rock and Roll и Movarte

Dance Station взе голямата награда на фестивала за цялостно представяне: Купа „Средец“.